Cami Halısı: Hakkımızda

1953 Yılından günümüze el dokuma halı ve kilim üretimimize 2006 yılı itibariyle çeşitli markaların (Festival, Artemis, Anatolian) Bölge Bayiliklerini ve Cami halısı imalatını ekleyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Profosyenel ekibimiz ve yüksek kalite standartlarımız ile cami, yurt ve otellere özel üretim desen, ölçü ve kalitede halı satışı ve montajı yapmaktayız.

Firmamız ürünlerinin cami gibi kutsal mekanlarda kullanılıyor olmasının bilinci ile kaliteye ve hijyene de büyük önem verirken %100 müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Akrilik Cami halısı çok daha uzun süre ilk halini korur. Hacim ve esnekliği sayesinde yüksek basınç ve yoğun yaya trafiğine uzun yıllarca direnir ve doğal yapısı gereği lekelere dirençlidir. Cami halıları sürekli bakım ve temizlik yapıldığında uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

MİSYONUMUZ
Günümüz estetik anlayışı ve modern çizgilerini takip edip sürekli gelişme ve iyileşme prensibini esas alarak, çevreyi koruyan, insan sağlığını ön plana çıkaran kaliteli ürünlerİ sunarak,müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, ülke ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunmak.


VİZYONUMUZ
Öncelikle faaliyet gösterdiğimiz bölgenin daha sonra da ülkenin sektöründe en çok tercih edilen ve en büyük firmalarından biri olmak.